KOŞUCU LİSTESİ Cross Challenge III 14.2K

Göğüs No Ad Soyad Doğum Yılı Cinsiyet Kulüp
1300 Korkut Omur 1962 Erkek
1299 Salim Dündar 1937 Erkek
1298 Ender Öztürk 1987 Erkek Pegasus Running Team
1297 Necip Caner 1976 Erkek NRC
1296 Joshua Wyatt 1988 Erkek ISTANBUL EXPAT RUNNERS
1295 Mustafa Copuroglu 1965 Erkek Well Club
1294 Jezabel Morin Dutil 1986 Kadın Istanbul Expat Runners
1293 Barbara Lechner 1985 Kadın Sporting Chocolate
1292 Cüneyt Adalı 1984 Erkek Ferdi
1291 Mert Ağan 1979 Erkek
1290 Philip West 1961 Erkek Istanbul Expat Runners
1289 Jennifer Hattam 1975 Kadın Istanbul Expat Runners
1288 Armina Çiçek 1973 Kadın
1287 Kirkor Yelegen 1959 Erkek 2 KK KOŞU KARDEŞLİĞİ
1286 İlknur Solmaz 1973 Kadın Expat Runners
1285 Nezahat Davutoglu 1983 Kadın
1284 Nurgün Sayar 1964 Kadın Maratonhist
1283 Gürbüz Bektaş 1970 Erkek Yok
1282 Kurt Arıcanlı 1989 Erkek SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
1281 Caner Taşan 1997 Erkek SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
1280 Hamide Keskin 1994 Kadın SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
1279 Hüseyin Gündüz 1985 Erkek
1278 Davide Bertuzzi 1970 Erkek
1277 Baran Barut 1981 Erkek
1276 Serhat Memioğlu 1979 Erkek NNH Hayat Emeklilik
1275 Tuğba Çebi 1990 Kadın NNH Hayat Emeklilik
1274 Duygu Erol 1982 Kadın NNH Hayat Emeklilik
1273 Mehmet Fatih Subaşilar 1968 Erkek NNH Hayat Emeklilik
1272 Yakup Tanrivermiş 1974 Erkek NNH Hayat Emeklilik
1271 Mehmet Gülver 1974 Erkek NNH Hayat Emeklilik
1270 Hakan Gaygisiz 1971 Erkek NNH Hayat Emeklilik
1269 Mehmet Demiroğlu 1966 Erkek
1268 Filiz Demiroğlu 1968 Kadın
1267 Kübra Armağan 1990 Kadın Multi Türkiye
1266 Ulaş Bayır 1982 Erkek Multi Türkiye
1265 Hakan Kurumlu 1988 Erkek Multi Türkiye
1264 Ihsan Vanlı 1981 Erkek FOSK
1263 Deniz Şahin 1984 Erkek
1262 Emin Erol 1968 Erkek
1261 Mehmet Koçdemir 1971 Erkek
1260 Hakan Sayar 1962 Erkek Tekfen Koşar Adım
1259 Nazmi Öner 1975 Erkek
1258 Nidai Selmi Çakır 1964 Erkek
1257 Emre Akcan 1966 Erkek
1256 Ali Yalaza 1984 Erkek TOFAŞ
1255 Uğur Çolak 1989 Erkek TOFAŞ
1254 Doğu Özden 1979 Erkek TOFAŞ
1253 Hakan Karaaslan 1978 Erkek TOFAŞ
1252 Cihan Atbaş 1965 Erkek Tekfen Koşar Adım
1251 Yusuf Kaya 1981 Erkek Tekfen Koşar Adım
1250 Burak Henden 1978 Erkek Tekfen Koşar Adım
1249 Emre Can Özerdoğan 1985 Erkek Tekfen Koşar Adım
1248 Korkut Aydemir 1999 Erkek
1247 Güngör Aydemir 1968 Erkek
1246 Ahmet Can Bozkurt 1974 Erkek
1245 Tarik Uçar 1985 Erkek IRONTURKS TRIATHLON
1244 Alper Deniz 1985 Erkek
1243 Yurdaer Erkol 1963 Erkek Ankara Masterler Atletizm klübü
1242 Uğur Gülden 1988 Erkek
1241 Canan Yendün 1980 Kadın
1240 Ercüment Yapal 1986 Erkek YOK
1239 Özgün Alp Derebaşi 1981 Erkek Airties Running Team
1238 Umut Alacayir 1987 Erkek
1237 Ceyhan Usanmaz 1980 Erkek Sport2000
1236 Handan Okutan 1973 Kadın İmak
1235 Mehmet Közig 1986 Erkek
1234 Mustafa Boydak 1987 Erkek
1233 Koray Açar 1984 Erkek RUNDAMENTAL
1232 Ayşegül Bay 1986 Kadın
1231 Ulaş Bay 1986 Erkek
1230 Mert Kalafatoğlu 1978 Erkek
1229 Kemal Mert Makinaci 1991 Erkek
1228 Ömer Seyfettin Yilmaz 1993 Erkek
1227 Mesut Öztürk 1984 Erkek Ferdi
1226 Celal Evirgen 1986 Erkek BJK
1225 Engin Avinç 1973 Erkek
1224 Gökhan Akın 1965 Erkek
1223 Nevin Ekşi 1966 Kadın İMAK
1222 Alper Bazman 1984 Erkek
1221 Ozan Burak Eriçok 1990 Erkek
1220 Gültekin Gülses 1970 Erkek TEB
1219 Josiane Gerard 1967 Kadın
1218 Ufuk Seven 1970 Erkek
1217 Şakir Nuyan 1979 Erkek intersport
1216 Özlem Gündüz 1977 Kadın istanbul masterleri atletizm kulübü
1215 Nejdet Demircan 1958 Erkek
1214 Aylin Yanmaz 1987 Kadın
1213 Ertuğ Kalafatoğlu 1981 Erkek
1212 Bayram Akbaş 1978 Erkek çaget
1211 Ali Özen 1952 Erkek
1210 Serdar Kemal Tuğcu 1953 Erkek
1209 Asim Günaydin 1979 Erkek GÜLAĞAOĞLU İNŞAAT
1208 Yasemin Cam 1967 Kadın
1207 Serkan Erşan 1987 Erkek Non Stop Running
1206 Pierre Gentric 1958 Erkek
1205 Filiz Gentric 1964 Kadın GS SPORCULAR DERNEGI
1204 Göksel Çelik 1984 Erkek
1203 Murat Erol 1978 Erkek ferdi
1202 Güven Güçlütürk 1971 Erkek bireysel
1201 Kutluhan Durmaz 1982 Erkek
1200 Mehmet Keleş 1990 Erkek Rebel Runners
1199 Tarkan Tuncel 1974 Erkek
1198 Ezgisu Biber 1988 Kadın
1197 Kubilay Yavuz Ece 1970 Erkek
1196 Haluk Babacan 1966 Erkek istrunbul
1195 Kaan Pakoz 1977 Erkek
1194 Cüneyt Haliloglu 1987 Erkek
1193 Hayriye Haliloglu 1984 Kadın Bireysel
1192 Sinem Eskin 1988 Kadın Adım Adım
1191 Volkan Odak 1987 Erkek
1190 Levent Delibaş 1980 Erkek
1189 Emin Çataltaş 1984 Erkek
1188 Mustafa Kula 1987 Erkek Adım Adım
1187 Sadık Taşkın 1987 Erkek Rebel Runners
1186 Zuhal Işik 1982 Kadın ISTRUNBUL
1185 Nihat Atınbaş 1970 Erkek yok
1184 Emine Atınbaş 1982 Kadın yok
1183 Miguel Zapatero Coomonte 1984 Erkek Adim Adim
1182 Medeni Ay 1983 Erkek
1181 Kemal Bölükbaş 1982 Erkek
1180 Gözde Berber Özbalaban 1982 Kadın
1179 Hasan Onur Karaca 1985 Erkek TEB
1178 Nurhan Okur 1990 Kadın
1177 Murat Koçak 1980 Erkek
1176 Aytek Gül 1990 Erkek JUPITER LED LIGHTING
1175 Çağlar Uzunali 1973 Erkek
1174 Sebahattin Çinkılıç 1968 Erkek sarıgazi spor
1173 Tolga Sari 1971 Erkek
1172 Bulent Ozdemir 1964 Erkek
1171 Erol Öztürk 1966 Erkek İSTANBUL MASTERLERİ
1170 Anjel Yelegen 1970 Kadın 2KK koşu kardeşliği
1169 Kayhan Tuğay 1977 Erkek DRT
1168 Ilyas Öztürk 1989 Erkek
1167 Yılmaz Keskin 1964 Erkek Keskin yapı inşaat dekprasyon
1166 Hasan Akdoğan 1994 Erkek ADRENALİN SK
1165 Can Yaşar Ergüler 1964 Erkek
1164 Suleyman Cavusoglu 1990 Erkek TEB
1163 Timuçin Yendün 1977 Erkek
1162 Mustafa Saritaş 1973 Erkek
1161 Ahmet Turan Kaya 1964 Erkek
1160 Kaya Dulek 1975 Erkek #No Club
1159 Süleyman Cengiz 1974 Erkek
1158 Ateş Ataseven 1975 Erkek Ferdi
1157 Şamil Karahan 1987 Erkek
1156 Bariş Polat 1974 Erkek RUNDAMENTAL
1155 Aziz Faruk Akınlı 1981 Erkek
1154 Güven Yücetürk 1981 Erkek
1153 Ali Kulak 1982 Erkek
1152 Özgür Güngör 1977 Erkek
1151 Atahan Ceylan 1988 Erkek DO KOŞU KLUBÜ
1150 Eileen Aydinlar 1955 Kadın ISTANBUL EXPAT RUNNERS
1149 Gündüz Aydinlar 1952 Erkek
1148 Orhun Kara 1974 Erkek Adım adım
1147 Kudret Ates 1980 Erkek
1146 Deniz Karakurt Kalay 1973 Kadın yüz bin koş
1145 Erdoğan Kalay 1967 Erkek yüzbinkoş
1144 Başar Sönmez 1967 Erkek MBT runner
1143 Muhsin Şencan 1960 Erkek iştanbul mastırlar
1142 Ibrahim Özeren 1981 Erkek RUNDAMENTAL
1141 Şahin Engin 1988 Erkek
1140 Haldun Bozkurt 1988 Erkek İOG
1139 Can İlhan 1984 Erkek AirTies Running Team
1138 Büşra İlhan 1988 Kadın AirTies Running Team
1137 İsmail Dokur 1977 Erkek T-Bank
1136 Mehmet Özgüner 1970 Erkek T-Bank
1135 Ayhan Kandemir 1961 Erkek ÇAGET
1134 Cenk Akbulut 1981 Erkek
1133 Pelin Met 1988 Kadın
1132 Cengiz Seyhan 1965 Erkek İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KLÜBÜ
1130 Buğra Hadimoğlu 1984 Erkek İSTANBUL TRİATLON SPOR KULÜBÜ
1129 Selahattin Ildirar 1978 Erkek NON STOP RUNNING
1128 Adem Sucuoğlu 1974 Erkek
1127 Begüm Cansu Demir 1990 Kadın
1126 Kerem Sadi Ekiz 1979 Erkek
1125 Sesil Şahin 1972 Kadın Kadıköy runners
1124 Ümit Yazar 1968 Erkek
1123 Haluk Telkes 1975 Erkek
1122 Nizamettin Günay 1969 Erkek ÇAGET
1121 Turgay Gültekin 1961 Erkek
1120 Uğur Kılıç 1970 Erkek
1119 Dilge Kocak 1984 Kadın AsicsteamTR
1118 Gönül Çataltepe 1968 Kadın İst Mast Atl Klb.
1117 Erdoğan Çataltepe 1965 Erkek İst Mast Atl Klb.
1116 Yusuf Yılmaz 1969 Erkek ÇAGET
1115 Ahmet Sevim 1957 Erkek
1114 Olcay Aydin 1970 Erkek NON STOP RUNNNIG
1113 Ozan Demirel 1979 Erkek TeamKemer
1112 Avşar Karaca 1976 Erkek
1111 Bülent Avcı 1965 Erkek Voltrunners
1110 Erol Karali 1975 Erkek
1109 Cem Ayten 1991 Erkek Snakes Team
1108 Necdet Kenar 1959 Erkek Hillside
1107 Seyran Güneş 1980 Erkek PEGASUS RUNNING TEAM
1106 Zeynep Gül Aktaş 1971 Kadın Gs'li Sporcular Derneği
1105 Ali Haydar Elveren 1966 Erkek ODTUMIST
1104 Bülent Duruk 1971 Erkek
1103 Ahmet Akdeniz 1971 Erkek adım adım
1102 Hayrettin Sönmez 1948 Erkek İSTANBUL MASTERLAR ATLETİZM KULÜBÜ
1101 Muzaffer Erdoğan 1969 Erkek PEGASUS RUNNING TEAM
243 Osman Tümer Yalçın 1983 Erkek Pegasus Running Team