KOŞUCU LİSTESİ Cross Challenge III 7.1K

Göğüs No Ad Soyad Doğum Yılı Cinsiyet Kulüp
1131 Yasemin Ereke 1985 Kadın Adım Adım
406 Onur Arabacı 1991 Erkek
405 Ayla Karahasan 1997 Kadın
402 Ayşe Elif Bayrak 1988 Kadın GENERALI KOŞU EKİBİ
401 Murat Uyanık 1986 Erkek GENERALI KOŞU EKİBİ
400 Eray Bayrak 1988 Erkek GENERALI KOŞU EKİBİ
399 Nazan Göktürk 1992 Kadın GENERALI KOŞU EKİBİ
398 Murat Çiçek 1990 Erkek GENERALI KOŞU EKİBİ
397 Dilek Orhan 1993 Kadın GENERALI KOŞU EKİBİ
396 Oğuzhan Korkmaz 1994 Erkek GENERALI KOŞU EKİBİ
395 Sezgin Han 1990 Erkek GENERALI KOŞU EKİBİ
394 Bilge Erkavin 1990 Kadın GENERALI KOŞU EKİBİ
393 Tuğçe Aydın 1985 Kadın NRC
392 Barış Konca 1996 Erkek NRC
391 Gülşah Miyasoğlu 1992 Kadın NRC
390 Claudia Azizoğlu 1956 Kadın ADIM ADIM
389 Nurhan Azizoğlu 1957 Erkek ADIM ADIM
388 Ersen Emeksiz 1980 Erkek
387 Selim Öz 1985 Erkek NRC
386 Ayhan Erdaği 1987 Erkek Yapı Kredi Spor Kulübü
385 Elif Demirbilek 1983 Kadın TOFAŞ
384 Aleks Dadıroğlu 1960 Erkek 2KK Koşu Kardeşliği
383 Mustafa Araç 1983 Erkek istinye anadolu lisesi
382 Hope Mandel 1958 Kadın Istanbul Expat Runners
381 Hilal Karadeniz 1985 Kadın
380 Samet Kuru 1980 Erkek
379 Gulsah Uzun 1984 Kadın
378 Ardacan Dağ 1998 Erkek SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
377 İlkay Aleyna Akpınar 1997 Kadın SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
376 Alper Bingöl 1997 Erkek SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
375 Zuhal Saltabaş 1975 Kadın SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
374 Cem Alptürk 1997 Erkek SEAHAWKS SABANCI RUNNERS
373 Pinar Ceylan 1985 Kadın Cigna Finans
372 Demirhan Dosdoğru 1980 Erkek
371 Kordan Beril Tütüncüoğlu 1969 Kadın CB
370 Hüseyin Hilmi Koç 1986 Erkek
369 Yusuf Adali 1982 Erkek Beach club running gang
368 Erinç Taşdemir 1979 Erkek Beach Club Running Gang
367 Yildiz Koçtürk Barut 1980 Kadın
366 Sinan Kabasakal 1980 Erkek
365 Ersin Çetin 1987 Erkek Yapı Kredi Spor Kulübü
364 Ali Caner Hekimoğlu 1971 Erkek BP
363 Reşat Hünkaroğlu 1964 Erkek BP
362 Mahmut Çil 1980 Erkek BP
361 Janna Köroğlu 1982 Kadın BP
360 Elçin Polat 1974 Kadın BP
359 Zarife Dinmez 1987 Kadın BP
358 Oktay Abay 1969 Erkek BP
357 Fatma Kokulu 1970 Kadın BP
356 Fatih Demirci 1984 Erkek Multi Türkiye
355 Mehmet Emin Bilgi 1987 Erkek Multi Türkiye
354 Merve Akin 1982 Kadın Multi Türkiye
353 Hakan Altin 1975 Erkek Multi Türkiye
352 Baris Akyildiz 1974 Erkek
351 Anıl Bahar 1991 Erkek
350 Gizem Küçük 1992 Kadın
349 Ismail Ileri 1994 Erkek Adrenalin SK
348 Baran Marangoz 1981 Erkek crossfit34
347 Caner Efe 1997 Erkek CROSSFIT 34
346 Ahmet Cagri Arikan 1979 Erkek
345 Hamdi Guleryuz 1973 Erkek BASF
344 Mustafa Cumhur Öz 1970 Erkek BASF
343 Mustafa Aydın 1985 Erkek BASF
342 Yener Aydın 1971 Erkek BASF
341 Hüsnü Kara 1983 Erkek BASF
340 Yiğit Ali Yıldırım 1988 Erkek BASF
339 Volkan Aktaş 1986 Erkek BASF
338 Rojda Meryem Cengiz 1987 Kadın BASF
337 Ali Dora Yılmaz 1970 Erkek BASF
336 Metin Eken 1967 Erkek BASF
335 Senem Ersahin 1976 Kadın BASF
334 Munzur Aşkın 1985 Erkek
333 Sercan Şengül 1991 Erkek beach club running gang
332 Ilhan Özsoy 1983 Erkek
331 Yunus Büyüktürk 1982 Erkek Veteran Team
330 Fatih Aydin 1989 Erkek Multi Türkiye
329 Arslan Şanlier 1965 Erkek Multi Türkiye
328 Mümtaz Ayyildiz 1985 Erkek Multi Türkiye
327 Ahu Haciömeroğlu Ergin 1978 Kadın Multi Türkiye
326 Ayça Salci 1979 Kadın Multi Türkiye
325 Gönül Doğan 1977 Kadın Multi Türkiye
324 Mustafa Kemal Avuçga 1991 Erkek Multi Türkiye
323 Sezgin Yilmaz 1984 Erkek Multi Türkiye
322 Meltem Ölek 1979 Kadın Multi Türkiye
321 Nurdan Erdem 1983 Kadın Multi Türkiye
320 Sibel Odabaşi 1985 Kadın Multi Türkiye
319 Seda İnal 1979 Kadın Multi Türkiye
318 Merve Demirel 1984 Kadın Multi Türkiye
317 Joao Jesus 1977 Erkek Multi Türkiye
316 Gülşah Karyağdi 1980 Kadın Multi Türkiye
315 Merve Erçiçek 1988 Kadın Multi Türkiye
314 Ebru Ozar 1975 Kadın Multi Türkiye
313 İshak Saltaş 1991 Erkek Multi Türkiye
312 Öyküm Pekşirin 1990 Kadın Multi Türkiye
311 Ahmet Gündüz 1977 Erkek Multi Türkiye
310 Ülfet Şelale Yildiz 1986 Kadın Multi Türkiye
309 Ersin Ekşi 1983 Erkek Multi Türkiye
308 Zafer Karamustafaoğlu 1984 Erkek Multi Türkiye
307 Metin Fendoğlu 1988 Erkek Multi Türkiye
306 Erdem Dilber 1983 Erkek Multi Türkiye
305 Özcan Kurt 1983 Erkek Multi Türkiye
304 Tayfun Işiktutan 1992 Erkek Multi Türkiye
303 Nurettin Günay 1971 Erkek
302 Fuat Çokcan 1986 Erkek Well Club
301 Suat Çokcan 1991 Erkek Well Club
300 Mustafa Arcan Turkay 1988 Erkek
299 Ayşe Izat 1977 Kadın
298 Metin Akbaş 1960 Erkek YAPIKREDİ SPOR KULÜBÜ
297 Ali Bahadır Keskin 1972 Erkek CrossFit 34
296 Ilhan Vatansever 1973 Erkek istanbul masterlar atletizm kulübü
295 Ömer Bulut 1990 Erkek TOFAŞ
294 Öykü Karabıyık 1979 Kadın TOFAŞ
293 Merve Tuncel 1992 Kadın TOFAŞ
292 Onur Kaya 1991 Erkek TOFAŞ
291 Seçil Alaş Yücel 1989 Kadın TOFAŞ
290 Müjgan Karaaslan 1980 Kadın TOFAŞ
289 Sezin Demirel 1985 Kadın TOFAŞ
288 Gizem Ünlüsoy 1990 Kadın TOFAŞ
287 Pınar Özer Zor 1978 Kadın TOFAŞ
286 Emel Çalış 1982 Kadın TOFAŞ
285 Yasemin Meryem Demirel 1981 Kadın
284 Ismail Demirel 1987 Erkek
283 Ufuk Parlak 1987 Erkek CMC
282 Salih Koç 1993 Erkek CMC
281 Ozan Sülüm 1990 Erkek
280 Cengiz Sarıyal 1973 Erkek
279 Murat Ağirgöl 1977 Erkek GÜLAĞAOĞLU İNŞAAT
278 Belgin Karslıoğlu 1980 Kadın Rebel Runners
277 Murat Alper Arman 1967 Erkek Koşanhekim
276 Ayşe Arman 1969 Kadın Koşanhekim
275 Yıldız Yılmaz 1970 Kadın Tekfen Koşar Adım
274 Yasemin Güneş 1979 Kadın Tekfen Koşar Adım
273 Yadigar Yancı 1964 Erkek Tekfen Koşar Adım
272 Umut Tüzün 1981 Erkek Tekfen Koşar Adım
271 Tülay Arabacıoğlu 1974 Kadın Tekfen Koşar Adım
270 Sertaç Öztürk 1980 Erkek Tekfen Koşar Adım
269 Özlem Usta 1981 Kadın Tekfen Koşar Adım
268 Okan Karabuğa 1990 Erkek Tekfen Koşar Adım
267 Muhammer Akarsu 1988 Erkek Tekfen Koşar Adım
266 Memnune Şentürk 1981 Kadın Tekfen Koşar Adım
265 Hakan Dündar 1976 Erkek Tekfen Koşar Adım
264 Berk Kermen 1978 Erkek Tekfen Koşar Adım
263 Bekir Uğur Çay 1984 Erkek Tekfen Koşar Adım
262 Ahmet Akpınar 1968 Erkek Tekfen Koşar Adım
261 Emre Seymen 1986 Erkek Tekfen Koşar Adım
260 Yeşim Hoşver Hondu 1975 Kadın Tekfen Koşar Adım
259 Esra Nur Beştay 1974 Kadın Tekfen Koşar Adım
258 Mehmet Zeki Yildirim 1984 Erkek Tekfen Koşar Adım
257 Azize Eran 1972 Kadın Tekfen Koşar Adım
256 Muhammed Kaya 1987 Erkek Tekfen Koşar Adım
255 Hasan Kaya 1979 Erkek Tekfen Koşar Adım
254 Doruk Tatlı 1980 Erkek Tekfen Koşar Adım
253 Okan Cam 1964 Erkek
252 Önder Candar 1984 Erkek NİPAR
251 Ubeydullah Kaya 1976 Erkek NİPAR
250 Yunus Nişancı 1965 Erkek nipar
249 Süleyman Sancaktutan 1970 Erkek NİPAR
248 Gürol Balci 1972 Erkek NİPAR
247 Mustafa Düdükcü 1978 Erkek nipar
246 Atilla Kayan 1967 Erkek CELEBRITY RUNNERS
245 Deren Bayram 1972 Kadın HİLLSİDE
244 Çiğdem Gemalmaz 1971 Kadın
242 Turgut Durgut 1990 Erkek
241 Erol Kaplan 1958 Erkek
240 Birand Gümüştepe 1990 Erkek
239 Dilek Şimsek 1978 Kadın BP
238 Esra Erdem 1978 Kadın BP
237 Funda Arkain 1976 Kadın BP
236 Saliha Kaya 1992 Kadın
235 Anil Helvacioğlu 1989 Erkek
234 Emre İnanoğlu 1988 Erkek CMC
233 Çağatay Özkul 1976 Erkek
232 Duygu Hocaoğlu 1990 Kadın
231 Cansel Çelik 1990 Erkek
230 Çağatay Yılmaz 1989 Erkek
229 Mahmut Ekrem Karpuzcu 1983 Erkek
228 Gülcihan Çakır 1984 Kadın
227 C. Mert Başoğlu 1985 Erkek
226 Alpaslan Ekdal 1975 Erkek
225 Ali Özaşik 1961 Erkek Ankara Masterleri
224 Ebru Koç 1995 Kadın
223 Fatih Öztürk 1976 Erkek
222 Seren Gün 1985 Kadın
221 Ediz Kuru 1975 Erkek
220 Çağlar Keşkek 1975 Erkek
219 Atanur Yiğit 1964 Erkek Ferdi
218 Onur Şahlar 1983 Erkek
217 İsmail Enes Alkaya 1993 Erkek
216 Mehmet Alparslan Bal 1989 Erkek
215 Ezgi Eriçok 1991 Kadın
214 Feray Polat 1975 Kadın
213 Ifrah Aziz 1992 Kadın
212 Atakan Erdoğan 2001 Erkek PEGASUS RUNNING TEAM
211 Eren Erdoğan 2001 Erkek PEGASUS RUNNING TEAM
210 Ömer Şahin 1966 Erkek YAPIKREDİ SPOR KULÜBÜ
209 Pinar Ulus 1984 Kadın ferdi
208 Müjde Özdemir 1992 Kadın Kuzey Geyikleri DSK
207 Sibel Akın 1973 Kadın Yüzdeyüz
206 Semiray Emeksiz 1985 Kadın
205 Uğur Altunöz 1979 Erkek
204 Ali Ozdemir 1983 Erkek
203 Atik Cemal 1990 Erkek
202 Turgay Buldak 1984 Erkek HİDROMEK
201 Ragıp Özkan 1979 Erkek Burgan Runners
200 Didem Aybaş 1988 Kadın
199 Egemen Engizek 1987 Erkek
198 Emine Yeşilçimen 1990 Kadın Run Shell Run
197 Seren Ulusu 1989 Kadın
196 Rıza Duygan 1979 Erkek
195 Gönül Çelebi 1980 Kadın Burgan Runners
194 Refika Tuğçe Karaduman 1990 Kadın Burgan Runners
193 Cihan Vural 1961 Erkek Burgan Runners
192 Ragıp Özkan 1979 Erkek Burgan Runners
191 Gülşah Turan 1988 Kadın Burgan Runners
190 Mukaddes Külekçi Berktaş 1987 Kadın Burgan Runners
189 Mehmet Erten 1951 Erkek Burgan Runners
188 İlkyaz Sezginel 1990 Kadın
187 Mehmet Yurdakul 1959 Erkek
186 Avram Rami Hayim 1970 Erkek
185 Emine Nur Tozan 1966 Kadın
184 Damla Uğuzluoğlu 1973 Kadın
183 Şeyma Sütçü 1995 Kadın Esra Sarı Klinik
182 Esra Sari 1977 Kadın Esra Sarı Klinik
181 Hayriye Kelleci 1994 Kadın Esra Sarı Klinik
180 Haldun Çelik 1983 Erkek BATIKENT
179 Alev Öztaş 1957 Kadın
178 Oğuz Yılmaz 1972 Erkek
177 Çiğdem Özçimen 1980 Kadın Run Shell Run
176 Muhammad Ali Nagaria 1993 Erkek
175 Aisha Shamim 1993 Kadın
174 Burcu Ünal Erdoğan 1979 Kadın Run Shell Run
173 Erhan Ates 1962 Erkek
172 Ahmet Turgut Sarıkaya 1962 Erkek
171 Görkem Kaplan 1991 Erkek
170 Selami Kahraman 1988 Erkek Rebel runners
169 Ahmet Olhan 1982 Erkek
168 Rahmi Cosan 1975 Erkek avrasya koşu grubu
167 Mustafa Çakır 1951 Erkek
166 Rabia Edalı 1960 Kadın Hillside
165 Ebru Pekgüö 1983 Kadın
164 Arda Cevlekoğlu 1989 Erkek
163 Murad Sayar 1967 Erkek
162 Ömer Demir 1987 Erkek
161 Muhammet Ibrahim Uylaş 1987 Erkek
160 Ayse Muge Erinanc 1980 Kadın
159 Hakan Hondu 1977 Erkek
158 Simge Sezgin Uylaş 1989 Kadın
157 Niyazi Ozgur Demir 1976 Erkek
156 İlhan Aydin 1972 Erkek
155 Gülşah Aydin 1972 Kadın
154 Gözde Okur 1989 Kadın
153 Sevgi Domaniç 1980 Kadın
152 Aysun Şerit 1977 Kadın
151 Fatma Gizem Çalli 1996 Kadın YTÜ Öğrenci SK
150 Serkan Karadağ 1981 Erkek
149 Gözde Çamsoy Karadağ 1985 Kadın
148 Barış Muti 1981 Erkek essporto health fitness clup
147 Zafer Mustafa Savaşal 1960 Erkek
146 Hüseyin Türkmen 1978 Erkek
145 Eren Çataltepe 1989 Erkek Ferdi
144 Nazlı Erkmen Çataltepe 1989 Kadın Ferdi
143 Vahit Aygör 1984 Erkek
142 Çağrı Altuntaş 1985 Erkek
141 Mehmet Kamil Gülçur 1951 Erkek FERDİ
140 Ayhan Yaşar 1966 Erkek Ferdi
139 Yavuz Bektaş 1981 Erkek
138 Alkın Şener 1968 Erkek
137 Revna Acar Vural 1980 Kadın
136 Hakan Çakir 1976 Erkek Atapol
135 Ali Gökhan Aran 1959 Erkek
134 Semin Öztürk 1993 Kadın RUNDAMENTAL
133 Sultan Akarsu 1990 Kadın
132 Burçin Diler 1985 Erkek Run Shell Run
131 Efe Ucgul 1981 Erkek
130 Ramazan Durmaz 1995 Erkek
129 Zeynep Akgül 1972 Kadın
128 Can Demirel 1987 Erkek Run Shell Run
127 Seval Köklü 1985 Kadın Run Shell Run
126 Yasin Kansu 1978 Erkek
125 Altuğ Öncül 1981 Erkek Run Shell Run
124 Yasin Yücer 1973 Erkek Run Shell Run
123 Suat Demirci 1964 Erkek
122 Elif Sozer 1990 Kadın
121 Meltem Tol 1983 Kadın Run Shell Run
120 Deniz Dalyanoğlu 1983 Erkek BOGAZICI RUN CLUB
119 Basri Serdaş 1974 Erkek ADIM ADIM
118 Deniz Satir 1977 Kadın
117 Erhan Yazkan 1982 Erkek
116 Tonya Shevchenko 1969 Kadın
115 Ayse Funda Sagin 1965 Kadın
114 Mustafa Tarik Hotamisligil 1956 Erkek
113 Burak Eken 1991 Erkek
112 Sima Eskinazi 1946 Kadın
111 Ozlem Bal 1973 Kadın besıktas
110 Alaettin Demircioğlu 1954 Erkek Beşiktaş
109 Ceren Olcay 1988 Kadın BEŞİKTAŞ
108 Anil Akbulut 1986 Erkek FENERBAHÇE
107 Can İğdeli 1987 Erkek
106 Aysegul Koseoglu 1977 Kadın
105 Mustafa Yasin Bosnali 1987 Erkek İOG
104 Didem Ağdoğan 1988 Kadın
103 Pelin Burcu Daştan 1981 Kadın RunWild
102 Orhan Olmez 1961 Erkek RUNDAMENTAL
101 Salih Münir Yaraş 1950 Erkek GS